Генштабу відомі всі російські військові частини, які воюють в Україні

  18 Квiтня, 2015 10:55
  Генеральний штаб ЗСУ показав Путіну, які саме частини російської армії знаходяться на сході України.
  Фото: reporter-tv.net

  Начальник Генштабу Збройних Сил України генерал-полковник Віктор Муженко спростував заяву президента РФ Путіна про нібито відсутність регулярної російської армії на Донбасі та заявив, що йому відомий перелік усіх російських військових частин, які зараз дислокуються в Україні.

  Про це повідомив "Український кризовий медіа центр".

  За словами Муженка, Генштаб ЗСУ володіє інформацією щодо місць дислокації, кількості особового складу та наявного озброєння в усіх російських військових частинах, які перебувають в Україні.

  Також начальник Генштабу повідомив, що, починаючи з лютого, наявні задокументовані докази прямих зіткнень з регулярними підрозділами збройних сил РФ. Так, російські війська брали безпосередню участь у боях під Чорнухиним, Логвиновим та Дебальцевим.

  Муженко заявив, що регулярні частини російської армії досі знаходяться в Україні. Так, він навів конкретні назви частин: 15-а окрема мотострілецька бригада 2-ї армії Центрального військового округу, 8-а окрема мотострілецька бригада, 331-й повітряно-десантний полк з Костроми 98-ї повітряно-десантної дивізії та інші. 

  Теги : Путін ЗСУ Донбас Генштаб Віктор Муженко російська армія
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів