Генсек НАТО вперше в історії візьме участь у засіданні РНБО

  7 Вересня, 2015 14:40
  Окрім того, Єнс Столтенберг відкриє на Львівщині спільні навчання Україна-НАТО.
  Фото: Olivier Hoslet/EPA

  Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг візьме участь у засіданні Національної Ради з питань безпеки та оборони України, а також в офіційній церемонії відкриття спільних навчань Україна-НАТО, які пройдуть 21-25 вересня на Львівщині. 

  Про це він сам повідомив у Брюсселі в штаб-квартирі НАТО після зустрічі з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

  Український міністр, своєю чергою, зазначив, що зустріч була змістовна, обговорювався візит генсека в Україну, "який буде знаковим і символічним". Клімкін відзначив, що Столтенберг разом з президентом України відкриє навчання у сфері цивільного захисту, а також на запрошення Порошенка вперше в історії НАТО і України візьме участь у засіданні РНБО.

  Дата візиту, за його словами, буде названа найближчим часом.

  Клімкін додав, що участь генсека НАТО у засіданні РНБО дозволить обговорити, "як буде здійснюватись наша взаємодія у сфері проведення реформи безпекового і оборонного сектору України та повномасштабного доведення його до стандартів НАТО".

  Також Клімкін повідомив, що на засіданні остаточно буде прийнята низка документів, у тому числі Військова доктрина та Стратегічний оборонний бюлетень.

  Теги : РНБО НАТО Павло Клімкін Столтенберг
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів