Генпрокуратура розповіла про провокацію на Банковій під час Євромайдану

  17 Листопада, 2015 12:23
  29 міліціонери постраждали внаслідок свідомої провокації.
  Події на Банковій 1 грудня 2013 року
  Фото з відкритих джерел
  Події на Банковій 1 грудня 2013 року

  Під час Євромайдану, 1 грудня 2013 року, на вулиці Банковій була організована свідома провокація.

  Про це в ході брифінгу заявив начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління ГПУ Сергій Горбатюк.

  В передні ряди оцеплення на вулиці Банковій були поставлені строковики внутрішніх військ, яким протягом 4 годин не надавалися ніяких засобів для охорони, в той час як проти них здійснювались провокації з боку "радикалів". В результаті постраждали 29 міліціонерів.

  Встановлена спільність дій окремих провокаторів з працівниками правоохоронних органів, які умисно, в порушення своїх обов'язків, не затримували їх.

  Таким чином, протягом 4 годин створювалася картинка, яка показувала працівників правоохоронних органів, які потерпають від нападів "націоналистів".

  Встановлено також особу одного одного з керівників територіальних підрозділів "Беркуту", бійці якого більше застосовували насильство до протестуючих. Цей командир "Беркута" заарештований і слідство по ньому триває.

  Нагадаємо, на тій самій прес-конференції Горбатюк заявив, що розгін активістів Євромайдану 30 листопада 2013 року ініціювали особисто екс-президент Віктор Янукович разом з підконтрольними йому екс-головою МВС Віталієм Захарченком та тодішнім секретарем РНБО Андрієм Клюєвим.

  Теги : Євромайдан беркут сергій горбатюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів