"Газпром" призупинив арешт активів за кордоном

  14 Червня, 2018 16:14
  У "Нафтогазі" вважають призупинення виконання рішення Стокгольмського арбітражу тимчасовим.

  У Швеції апеляційний суд призупинив виконання рішення Стокгольмського арбітражу щодо арештів активів компанії "Газпром" за кордоном.

  Суд прийняв рішення, у якому погодився з тим, що є достатні підстави для призупинення виконання рішення Стокгольмського арбітражу, передає Економічна правда.

  "Винесення наказу позбавляє компанію "Нафтогаз", в тому числі, підстав для спроб арешту активів "Газпрому" за кордоном. Ця обставина буде використана "Газпромом" при оскарженні дій судових приставів в Швейцарії та Нідерландах", – йдеться у повідомленні компанії "Газпром".

  У "Газпромі" зазначили, що використовуватимуть рішення апеляційного суду для зняття арешту з активів компанії в Швейцарії та Нідерландах. Згідно зі шведським законодавством, рішення апеляційного суду не може бути оскарженим.

  Водночас, у "Нафтогазі" вважають відповідне рішення тимчасовим.

  Нагадаємо, директор з розвитку бізнесу НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко запевнив, що він та низка інших працівників компанії отримали мільйонні премії за сумлінну роботу над арбітражним процесом проти "Газпрому".

  Теги : Нафтогаз Газпром стокгольмський арбітраж
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів