"Ганьба для Порошенка" – юрист про відмову президента приходити на допит у "справі Януковича"

  21 Лютого, 2018 12:10
  За словами адвоката Сердюка, законних підстав для дистанційного допиту Порошенка у справі про держзраду Януковича нема.

  Адвокат екс-президента Віктора Януковича Віталій Сердюк заявив під час чергового засідання у справі щодо його держзради про бажання чинного глави держави Петра Порошенка ускладнити судовий процес, передає кореспондент UA1.

  Так, коментуючи відмову Порошенка бути допитаним безпосередньо в залі суду, він заявив, що це є "ганьбою для президента" – "Створені складнощі. Він мав з'явитись і особисто відповісти на питання. Якщо ж він не може бути присутнім на допиті – потрібно перенести засідання на інший день".

  При цьому Сердюк наголосив на відсутності законних підстав для дистанційного допиту Порошенка – "Такий допит може бути лише коли свідок знаходиться в іншому місті, або якщо йому щось перешкоджає прибути до залу суду".

  "Ця справа є найважливішою для нашого суспільства. Ніякі телефонні дзвінки не є підставою зривати засідання", – резюмував він, відповідаючи на пояснення прокурора про необхідність проведення Порошенком переговорів з представниками МЗС Данії та США як причину його прохання про відеодопит.

  Як відомоПорошенко вчинятиме фальсифікації, аби вдруге стати президентом.

  Теги : Порошенко Янукович
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів