"Гаманець" Авакова зберігав 971 млн грн в "Сбербанку Росії" – Лещенко

  4 Вересня, 2016 14:20
  Соратникам Авакова нагадали, де вони зберігали гроші до виводу їх в офшори.

  Нардеп Сергій Лещенко нагадав, у якому саме банку зберігав гроші депутат Ігор Котвицький, якого називають діловим партнером та "гаманцем" глави МВС Арсена Авакова. До виводу майже 40 мільйонів доларів ув офшори Панами гроші були розміщені на рахунках "Сбербанку Росії". Про це Лещенко написав на своїй сторінці в Facebook.

  Нардеп зазначає що майже мільярд гривень не був задекларований Котвицьким. В декларації він з’явився заднім числом – лише після звернення Лещенка до НАБУ. Раніше повідомлялось, що НАБУ перевіряє законність походження цих грошей та правомірність їх виведення на офшорні рахунки.

  "Може, так стане зрозумілим підґрунтя цькування мене, головну роль в якому грає канал "Еспресо.ТВ". Цим каналом володіє інший депутат від "Народного фронту" – Микола Княжицький. Канал "Еспресо.ТВ" був створений на гроші режиму Януковича, котрий "віддячив" Княжицькому за знищення останнього незалежного телеканалу TVi", – написав Лещенко.

  Нардеп нагадав, що саме Княжицький здійснив рейдерське захоплення телеканалу TVi, відібравши його у власників і призначивши новим керівником Артема Шевченка, який наразі працює прес-секретарем Арсена Авакова. В результаті захоплення канал перестав існувати, а його активи перейшли до нового каналу Княжицього – "Еспресо.ТВ". В ЗМІ неодноразово з’являлась інформація, що реальним власником каналу є глава МВС Арсен Аваков.

  Сергій Лещенко не вперше заявляє, що за наказом глави МВС, за ним та його рідними здійснюється спостереження, ведеться прослуховування його телефонних розмов, а в підконтрольних "Народному фронту" ЗМІ здійснюється брудна піар-кампанія проти нього. Причиною цього є розслідування Лещенка, в яких він викриває корупційні дії Авакова та його оточення. 

  Теги : МВС Арсен Аваков Янукович Сбербанк Росії сергій лещенко Народний Фронт НАБУ сергій котвицький княжицький еспресо TV
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів