Гаазький суд не вбачає злочинів проти людяності на Майдані

  13 Листопада, 2015 08:29
  Силовики застосували надмірну силу проти євромайданівців, але немає підстав говорити про злочини проти людяності, вважає прокурор суду.
  Фото з відкритих джерел

  Під час протистоянь на Майдані у Києві наприкінці 2013 – початку 2014 рр. були серйозно порушені основні права людини, однак злочини проти людяності не скоювалися.

  Такі висновки містяться в доповіді, яка 12 листопада була представлена прокурором Міжнародного кримінального суду в Гаазі Фату Бенсуда, передає Deutsche Welle.

  За її словами, насильницькі дії влади на Майдані були спрямовані "проти цивільного населення", однак бракує доказів на підтвердження того, що це відбувалося "широкомасштабно або систематично".

  Прокурор також зазначила, що Гаазький суд продовжує попередню перевірку щодо наявності злочинів проти людяності в окупованому Росією Криму та на Донбасі.

  Окрім того, Бенсуда заявила, що "уважно стежить за прогресом" у розслідуванні, що стосується збитого у липні 2014 року над Донбасом малайзійського "Боїнга" рейсу MH17.

  Зазначимо, що Україна визнала юрисдикцію Міжнародного кримінального суду в Гаазі, яка поширюється на злочини, скоєні під час Євромайдану та війни на Донбасі.

  Теги : Євромайдан Боїнг-777 Гаазький трибунал права людини
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів