ФСБ викрала жителів Сум та вербувала їх для шпіонажу

  30 Серпня, 2015 11:13
  Російські силовики проти волі вивезли трьох чоловіків на територію Росії та утримували їх там протягом трьох діб.

  Співробітники Федеральної служби безпеки Російської Федерації намагались завербувати трьох українців, які рибалили неподалік українсько-російського кордону в Сумській області.

  Про це повідомляє прес-служба СБУ.

  За інформацією Служби безпеки, трьох чоловіків поблизу кордону з Росією незаконно затримав наряд управління прикордонної служби ФСБ РФ по Курській області. Російські силовики проти волі громадян України перемістили їх через державний кордон та утримували на території Росії протягом трьох діб.

  “Сумчани розповіли, що співробітники ФСБ намагались завербувати їх для негласного співробітництва на користь Росії. При цьому застосовувався психологічний тиск, фізичне насилля, лунали погрози, у тому числі щодо ув’язнення у разі відмови”, - повідомили в СБУ.

  Крім того, росіяни намагалися схилити громадян України до дачі завідомо неправдивих показів щодо незаконного перетину державного кордону з метою ухиляння від мобілізації до Збройних сил України.

  Після того, як чоловіки не погодились на пропозиції представників ФСБ, їх передали представникам Сумського прикордонного загону ДПС України.

  Теги : СБУ фсб
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів