ФСБ повністю контролювала СБУ з 2012 року, - Наливайченко

  1 Квiтня, 2015 15:40
  Офіцери ФСБ тричі приїздили до Києва в часи Євромайдану. Їх координував радник президента Росії Владислав Сурков.

  За часів екс-президента Віктора Януковича до Києва приїздили високопоставлені представники ФСБ Росії, які мали безперешкодний доступ до Служби безпеки України.

  Про це розповів голова СБУ Валентин Наливайченко в інтерв'ю газеті "День".

  За його словами, у 2012 - 2014 роках керівництво СБУ та інших правоохоронних органів на 100% складалося з людей, які тепер проходять за статтями "державна зрада".

  "Державне зрадництво полягало і в тому, що тричі до Києва приїздили високопоставлені представники ФСБ - офіцери і генерали, якими особисто опікувалося колишнє керівництво СБУ. Воно - Якименко, Бік, Ганжа - не просто співпрацювало з росіянами, а забезпечило їм проживання на спеціальних об’єктах СБУ, надало спецзв’язок та доступ до спеціальних полігонів і навіть до центральних приміщень Служби", - розповів Наливайченко.

  Іноді на день-два цілі блоки центрального приміщення СБУ закривали для українських співробітників, тому що туди заходили співробітники ФСБ.

  Координував росіян радник Президента Росії Владислав Сурков.

  "Кожен приїзд такого ворожого "десанту" під час Майдану співпадав із найбільш агресивними і незаконними діями тодішньої влади проти протестувальників та опозиції", - наголосив Наливайченко, додавши, що "СБУ фактично перетворили на організацію, яка загрожувала власним громадянам".

  Він зазначив, що після призначення на посаду оновив керівний склад СБУ на 100%.

  Нагадаємо, голова Комітету ВР з запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв оприлюднив документи, що засвідчують причетність до незаконних акцій проти активістів Євромайдану колишнього голови СБУ Олександра Якименка.

  Теги : СБУ фсб налівайченко сурков
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів