Фракції не змогли створити ТСК щодо офшорів

  17 Травня, 2016 15:35
  Ляшко заявив, що керівники парламентських фракцій поки не досягли домовленості щодо створення ТСК щодо офшорів і політичної корупції.

  Голова фракції "Радикальної партії" Олег Ляшко заявив, що керівники парламентських фракцій на нараді у голови Верховної Ради Андрія Парубія поки не досягли домовленості щодо створення тимчасової слідчої комісії парламенту щодо офшорів чиновників і політичної корупції.

  "Тільки що відбулася нарада у спікера Андрія Парубія. На жаль, ми не досягли домовленості, тому що БПП блокує будь-які антикорупційні розслідування. Ми наполягаємо на тому, щоб у парламенті була створена слідча комісія для розслідування корупції та офшорів високопоставлених осіб", – йдеться в заяві.

  При цьому він назвав "відволіканням уваги" пропозицію БПП зі створення комісії з загальною назвою "З розслідування політичної корупції".

  Своєю чергою керівник фракції БПП Ігор Гринів заявив, що наразі остаточних домовленостей з цього питання немає, оскільки "для створення ТСК необхідний консенсус, якого поки немає в парламенті", звинувативши при цьому Ляшка, який висловив бажання очолити ТСК, у тому, що "він хоче процес, а не результат".

  Нагадаємо, у Нацбанку заявили, що у випадку Порошенка відсутність індивідуальної ліцензії не є порушенням закону.

  Теги : Ляшко Радикальна партія БПП ТСК офшори Ігор Гринів
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів