Фірташ зробив Яценюка політиком – Лещенко

  6 Вересня, 2016 12:18
  Депутат переконаний, що власники "Інтеру" мають вбивчий компромат на верхівку "Народного фронту".

  Народний депутат Сергій Лещенко переконаний, що саме олігарх Дмитро Фірташ ввів лідера "Народного фронту" Арсенія Яценюка у велику політику.

  Про це нардеп заявив на своїй сторінці в Facebook.

  "Шість років тому Яценюк став політиком загальноукраїнського масштабу завдяки каналу "Інтер" та особисто Фірташу. Він не вилазив з його ефіру та одного разу особисто підспівував олігарху", – пише Лещенко.

  В той час на Яценюка працювали російські політтехнологи Дмитро Куликов та Тимофій Сергейцев. Вказані особи раніше працювали на Кучму, а під час президентських виборів 2004 року – на Януковича. Саме їм належить пропагандистська ідея про "три сорти українців". Зараз цей міф ліг в основу російської агресії на Донбасі та в Криму.

  "Це незручна правда, яку неприємно згадувати нинішнім головним ідеологам боротьби з "Інтером". Переконаний, власники телеканалу є носіями вбивчого компромату на верхівку Народного фронту", – написав Сергій Лещенко.

  Нагадаємо, 4 вересня будівлю "Інтеру" було підпалено. На телеканалі стверджують що до підпалу має безпосередній стосунок міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

  Теги : Інтер Фірташ Арсеній Яценюк сергій лещенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів