Фірташ передумав їхати в Україну

  1 Грудня, 2015 19:55
  Влада зробила все, щоб зірвати його приїзд.
  Дмитро Фірташ
  Фото: apostrophe.com.ua
  Дмитро Фірташ

  Бізнесмен Дмитро Фірташ таки не приїде завтра в Україну на з'їзд Федерації роботодавців України, у якій він головує.

  Про це йдеться в розміщеній на сайті ФРУ заяві Фірташа. Він звинувачує у зриві свого приїзду українську владу.

  "Я вирішив перенести свій приїзд в Україну. Як відомо, завтра, 2 грудня, у Києві відбудеться 10 з'їзд Федерації роботодавців України, на якому має бути розглянуто і прийнято План модернізації України. Це єдиний на сьогодні і безальтернативний план виходу країни з економічного колапсу. Я глибоко шкодую, що сьогоднішня українська влада вжила безпрецедентних заходів і зробила все, щоб зірвати мій приїзд в Україну і не дати можливість реалізовувати цей план", - сказано в заяві.

  На його думку, нинішня влада в Україні показує свою некомпетентність і неспроможність, довівши країну до межі банкрутства, і боїться альтернативної точки зору. У Фірташа ж є свій "план модернізації України", який нібито невигідний владі.

  "Влада, що у своїй діяльності не опирається на інтереси бізнесу і робітників, не має перспективи. Я вважаю дії української влади щодо мене злочинними і розцінюю їх як політичне переслідування", - заявив Фірташ.

  Нагадаємо, Дмитро Фірташ планував повернутися до України 2 грудня після півторарічного перебування в Австрії, де розглядалася справа про його екстрадицію до США. У МВС заявили, що в Україні його не арештують, бо для його затримання немає підстав. Утім, міністр внутрішніх справ Аваков запевнив, що поліція затримає Фірташа, як тільки він прибуде в Україну.

  Теги : Фірташ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів