Фірма друзів Порошенка, яка отримала літію на понад $2 млрд, сидить в офісі екс-"регіонала"

  17 Квiтня, 2018 10:03
  Родовище літію компанії "Петро-Консалтинг", пов’язаній із БППшниками Кононенком і Насаликом, дісталося без аукціону.

  Компанія "Петро-Консалтинг", якій без аукціону надали дозвіл на видобуток літію, відсутня за юридичною адресою. Фактична адреса фірми – офіс колишнього народного депутата від "Партії регіонів", бізнесмена Василя Хмельницького.

  Про це повідомляє Bihus.info.

  Офіс "Петро-Консалтингу" розташований у центрі столиці, в будівлі на Лаврській 20. Співвласником будівлі, через фірму "ХАТТСТРОЙСЕРВІС", є Хмельницький.

  Саме там журналісти зустріли керівника "Петро-Консалтингу" Ігоря Коломійця, котрий представився гендиректором фірми. Також він керує фірмою "Фрі-Енерджи Генічеськ", яка через кіпрську компанію "Келдіма Лімітед", належить тому ж Хмельницькому.

  Формальними  власниками "Петро-Консалтингу" є ресторатор зі Львова Олег Большаков та київський скульптор Микола Єсипенко.

  Бізнесмен Хмельницький відомий тим, що під час подій Революції Гідності голосував за "диктаторські закони 16 січня". Також він фігурував у багатьох скандалах щодо захоплення землі та розподілу державних коштів.

  Офіційний телефон компанії "Петро-Консалтинг", вказаний у реєстрі Мін’юсту, також належить і фірмі "Чарівний маєток". Засновником цієї фірми є Тарас Ігнащенко, син Володимира Ігнащенка, який є радником міністра енергетики Ігоря Насалика та сусідом нардепа від БПП Ігоря Кононенка – бізнес-партнера президента Петра Порошенка.

  Нагадаємо, на початку 2018 року компанія "Петро-Конслатинг" поза конкурсом отримала спецдозвіл на розробку 14 млн тонн літієвої руди вартістю понад 2 млрд доларів.

  Теги : Порошенко БПП Петро Порошенко Партія регіонів Ігор Кононенко Насалик
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів