"Фінмайдан" палить шини та намагається штурмувати Раду

  21 Травня, 2015 19:18
  Активісти біля будівлі Верховної Ради вимагають від депутатів прийняти закон про реструктуризацію валютних кредитів.
  Відкриті джерела

  "Фінансовий майдан" палить шини біля парламенту та перекрив проїзд на вулиці Грушевського, хоча самі нардепи вже розійшлися.

  Біля будівлі парламенту виникають сутички між правоохоронцями та активістами, які вимагають прийняти закон про реструктуризацію валютних боргів.

  На місце сутичок під’їхали пожежники, але їх не підпускають до підпалених шин. До розгніваних активістів вийшли нардепи Юрій Левченко, Борислав Береза та Володимир Парасюк, які намагалися заспокоїти їх.

  На цей момент акція протесту триває, хоча парламентарі покинули будівлю оскільки голова Верховної Ради Володимир Гройсман закрив вечірнє засідання.

  Відзначимо, що сьогодні депутати відмовились голосувати за прийняття закону про реструктуризацію валютних боргів та відправили його на третє читання.

  Нагадаємо, що раніше повідомлялося про початок блокування "Фінмайданом" вулиць Грушевського та Інститутської. Потім мітингувальники розблокували вулицю Грушевського, але відмова приймати закон про реструктуризацію змусила їх знову запалити шини та почати штурм будівлі парламенту.

  Теги : Верховна Рада мітинг акції протесту фінмайдан
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів