Фабрику "ЖЛ" чекає черговий рейдерський удар

  8 Грудня, 2015 14:13
  Прийнято нове незаконне судове рішення у схемі рейдерського захоплення підприємства.

  Тернопільський окружний адміністративний суд виніс нове незаконне рішення стосовно житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ". Це чергова рейдерська атака, організована нардепом Сергієм Пашинським, розповіло керівництво підприємства.

  Мається на увазі ухвала, яка забороняє повертати в реєстр юридичних осіб ТДВ "ЖЛ". І це при тому, що наразі діє ухвала Житомирського адміністративного суду, яка зобов'язує реєстратора негайно внести підприємство в реєстр. Ця ухвала не була виконана протягом тижня, так як усі державні реєстратори Житомирської області одночасно, за вказівкою міністра юстиції Павла Петренка, вийшли на лікарняний.

  Нагадаємо, своїм першим незаконним рішенням Тернопільский адмінсуд 23 листопада повернув Житомирську кондитерську фабрику у власність закритого акціонерного товариства "Житомирські ласощі". Керівництво фабрики звинувачує в рейдерському захопленні Сергія Пашинського.

  Так, за цією схемою, через неправомірні дії державного реєстратора, який "швидко" виключив підприємство з держреєстру юридичних осіб, діяльність фабрики повністю паралізована. За цим фактом відкрито кримінальну справу і ведеться слідство. Державний реєстратор, який вчинив незаконний запис, перебуває в розшуку.

  Керівництво підприємства має інформацію, що все вищевказане здійснювалось за особистим розпорядженням міністра юстиції Павла Петренка та голови Державної реєстраційної служби. Від Петренка працівники "ЖЛ" особисто вимагали пояснень і у відомстві, і навіть біля його будинку, але їх так і не дочекались.

  Як повідомлялось, на антикорупційному форумі в Одесі представники фабрики публічно передали всі необхідні матеріали депутатам із комітету запобігання та протидії корупції ВР та закликали зняти з Сергія Пашинського депутатську недоторканість. Окрім того, за словами керівництва "ЖЛ", у рейдерській схемі задіяні міністр юстиції Павло Петренко, бізнесмен Сергій Тищенко, депутати Тетяна Чорновол та Вадим Кривенко.

  Із ситуацією ознайомились заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе і голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі. Вони пообіцяли не допустити здійснення протиправних дій щодо фабрики. Також вони засудили незаконні рішення, які виніс Тернопільский окружний адмінсуд.

  Теги : сергій пашинський рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів