Євросоюз обіцяє підтримку уряду Гройсмана

  14 Квiтня, 2016 19:31
  В Європейському Союзі чекають на співпрацю з новим прем’єр-міністром, сподіваючись на реформи.

  Євросоюз буде підтримувати новий уряд України на чолі з Володимиром Гройсманом.

  Про це йдеться в заяві Високого представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріки Могеріні та єврокомісара з питань розширення і політики добросусідства Йоханнеса Хана, опублікованій на сторінці Представництва ЄС в Україні у Facebook.

  Зазначається, що ЄС й надалі готовий підтримувати Україну політично й із застосуванням фінансової та технічної допомоги у реалізації "ключових реформ, модернізації країни і боротьбі з корупцією".

  "Ми будемо підтримувати новий уряд, щоб забезпечити ефективне й прозоре функціонування політичних та економічних інститутів і зміцнення верховенства права", – заявили Могеріні та Хан.

  У зв’язку із цим, як наголошується в заяві, украй важливою буде робота органів прокуратури, які по-справжньому віддані рішучим реформам в Україні.

  Могеріні та Хан висловили сподівання на співпрацю з Гройсманом "заради побудови сильної України на основі фундаментальних реформ та відповідального управління".

  Нагадаємо, Верховна Рада підтримала відставку Арсенія Яценюка з посади прем’єр-міністра і призначення на цю посаду Володимира Гройсмана.

  Теги : ЄС йоханнес хан Федеріка Могеріні Кабмін Володимир Гройсман
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів