ЄС визнав демократичними місцеві вибори в Україні

  27 Жовтня, 2015 12:31
  Однак українська влада має робити подальші зусилля для зміцнення довіри до виборчого процесу.
  Фото з відкритих джерел

  В Європейському Союзі місцеві вибори в Україні, які відбулися 25 жовтня, назвали ще одним важливим кроком у зміцненні демократії.

  Про це йдеться у заяві речниці верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріки Могеріні.

  В ЄС нагадали, що у попередній доповіді спостерігачі назвали вибори в Україні конкурентними й загалом добре організованими, з повагою до демократичного процесу.

  Однак, як зазначається у заяві, необхідні додаткові зусилля для подальшого зміцнення цілісності й суспільної довіри до виборчого процесу.

  В Євросоюзі констатували, що місцеві вибори в Україні проходили у складній політичній, економічній, гуманітарній та безпековій ситуації, що унеможливило голосування більш ніж 5 млн виборців.

  Також у заяві наголошується, що голосування у Маріуполі, Красноармійську та Сватовому, де вибори не відбулися, має пройти у першочерговому порядку, щоб громадяни мали можливість реалізувати своє право голосу.

  Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко заявив, що, за попередніми оцінками міжнародних спостерігачів неурядових організацій, на місцевих виборах в Україні адміністративний ресурс не застосовувався.

  Теги : Маріуполь Євросоюз голосування місцеві вибори Красноармійськ сватове
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів