ЄС вимагає від України негайних результатів боротьби з корупцією

  12 Лютого, 2016 16:00
  Євросоюз готовий й надалі підтримувати роботу над реформами в Україні, однак вимагає результатів у боротьбі з корупцією.
  Фото з відкритих джерел

  Європейський Союз очікує від України продовження процесу реформ, а також конкретних результатів у боротьбі з корупцією.

  Про це йдеться в заяві представництва ЄС в Україні, опублікованій у Facebook.

  У заяві, узгодженій із головами дипломатичних місій держав-членів ЄС в Україні, особливо наголошується на важливості боротьби з корупцією в країні.

  "Негайно необхідні конкретні й переконливі результати у боротьбі з корупцією", - наголошується у повідомленні.

  Для цього держава має забезпечити прозорість відбору й призначення керівників державних підприємств та їхньої фінансової звітності, а також приватизацію або ліквідацію деяких підприємств відповідно до програми макроекономічної і фінансової стабілізації.

  Крім того, Україні потрібно подвоїти зусилля, спрямовані на досягнення політичного консенсусу між демократичними інституціями.

  "Європейський Союз та його держави-члени надають значну фінансову і технічну допомогу Україні для таких реформ і готові продовжити підтримувати цілеспрямовану роботу над реформами", - зазначили в представництві ЄС.

  Як відомо, раніше президент України звернувся до прем’єр-міністра, генпрокурора та директора Національного антикорупційного бюро з листом, в якому наголосив на фактичному саботажі боротьби з корупцією.

  Теги : реформи корупція Євросоюз Україна
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів