ЄС розкритикував законопроект Пашинського-Чорновол

  28 Березня, 2016 11:48
  В ЄС назвали законопроект щодо конфіскації таким, що не містить достатніх гарантій захисту права власності.
  Фото з відкритих джерел

  ЄС вважає, що Україна робить кроки до запровадження "жорсткого законодавства без захисту права на чесний суд та право власності".

  Про це йдеться у коментарі представництва ЄС "Європейській правді" щодо законопроекту групи нардепів, серед яких Сергій Пашинський та Тетяна Чорновол. Документ стосується внесення змін до кримінального законодавства для конфіскації "цінностей та доходів від них до ухвалення вироку суду" та був ухвалений в першому читанні.

  "Проект щодо конфіскації не містить достатніх гарантій захисту права власності, яке відповідало би стандартам ЄС. Він, швидше, може сприйматися як поспішний крок до впровадження жорсткіших та інтрузивних інструментів, які не передбачають необхідного захисту  права на чесний суд, захисту прав власності та необхідної підвищеної стабільності відносин власності", – йдеться в поясненні дипмісії ЄС.

  Крім того, з коментаря випливає, що ухвалення нинішнього законопроекту порушує зобов’язання в рамках Плану дiй з вiзової лiбералiзацiї. Водночас представництво утрималося від прогнозів щодо дій ЄС в разі ухвалення цього законопроекту.

  НагадаємоПашинський підставляє Україну під санкції США.

  Теги : Тетяна Чорновол БПП сергій пашинський ЄС Народний Фронт Іван Вінник Андрій Тетерук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів