ЄС прийме рішення щодо безвізу з Україною восени

  25 Червня, 2016 14:27
  Посол України в ЄС озвучив терміни прийняття рішення про надання Євросоюзом безвізового режиму Києву.

  Представник України при ЄС Микола Точицький під час інтерв’ю одному з українських ЗМІ заявив, що Євросоюз не затримуватиме скасування візового режиму для України, однак рішення з цього питання прийматимуться не раніше осені 2016 року.

  "Наші європейські партнери підтверджують, що створювати зайві затримки і висувати додаткові передумови ніхто не збирається. Тому розраховуємо, що ключові рішення будуть прийняті вже на початку нового політичного сезону. Україна виконала своє "домашнє завдання", забезпечивши впровадження системних реформ у сфері юстиції, свободи та безпеки", – йдеться в заяві.

  При цьому Точицький наголосив: для остаточного схвалення безвізового режиму в інституціях ЄС мають бути пройдені усі бюрократичні процедури – "Це, зокрема, розгляд питання у робочих групах Ради ЄС та на рівні постійних представників, проходження питання через відповідні комітети Європарламенту та узгодження остаточного рішення між ЄП, Єврокомісією та Радою ЄС. Цей процес триває, як правило, півроку і навіть більше".

  Нагадаємо, за словами глави МЗС, результати референдуму про вихід Великої Британії з Європейського Союзу не вплинуть на процес надання безвізового режиму для України.

  Теги : безвізовий режим ЄС Україна Микола Точицький
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів