ЄС може заблокувати скасування безвізового режиму - МЗС

  19 Грудня, 2015 14:19
  У разі невиконання Україною взятих на себе зобов’язань, країни-члени ЄС можуть заблокувати встановлення безвізового режиму.

  Якщо Україна не виконає взяті на себе зобов'язання, країни-члени ЄС можуть заблокувати скасування безвізового режиму.

  Про це заявила заступник глави МЗС Олена Зеркаль.

  За її словами, наразі Єврокомісія повинна підготувати відповідну законодавчу пропозицію і передати її на розгляд комітету, до якого входять посли усіх країн-членів ЄС, де "відбувається вся дискусія та виникають заперечення чи моменти, які вимагають додаткового пояснення".

  "Вчора єврокомісар Аврамопулос зауважив, що в них є 3-7 місяців, щоб завершити всю цю процедуру. Проте дуже багато буде залежати від того, якою буде реакція країн-членів, і чи не буде додаткових питань з їхнього боку щодо наших дій", - наголосила Зеркаль.

  Заступник глави МЗС додала: "діалог щодо законодавчої пропозиції ведуть не міністри закордонних справ, а міністри юстиції та внутрішніх справ, у яких можуть виникати питання як до комісії, яка здійснювала оцінювання, так і до України. При чому вони не ставлять нових вимог, а уточнюють, як виконувалися вже існуючі вимоги ПДВЛ".

  Саме тому, за словами Зеркаль, дуже важливо продемонструвати, що "Україна не зупиняється після отриманого позитивного звіту Єврокомісії, а продовжує працювати та приймати необхідні закони".

  Як відомо, вчора Європейська комісія ухвалила звіт стосовно впровадження безвізового режиму з Україною.

  Теги : безвізовий режим МЗС ЄС Україна
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів