ЄС дав часу до квітня для вирішення проблем НАЗК

  6 Сiчня, 2016 17:07
  Євросоюз офіційний коментар щодо скандальної поправки до держбюджету щодо НАЗК.
  Фото з відкритих джерел

  Європейський союз узгодив офіційний коментар щодо скандальної ситуації, яка склалася через включення до Держбюджету норми, яка відтерміновує до 2017 року впровадження електронних декларацій про майно та доходи держслужбовців та офіційних осіб.

  Позицію ЄС "Європейській правді" передали в представництві Євросоюзу в Україні.

  Зазначається, що європейські дипломати нагадали: "наприкінці грудня українське керівництво взяло зобов’язання, що в першому кварталі 2016 року буде створено діючу Національну агенцію із запобігання корупції і відразу після того буде запущено механізм перевірки активів та можливих конфліктів інтересів держслужбовців", що означає запуск роботи НАЗК "до 1 квітня 2016 року - до цього часу мають бути призначені всі 5 членів керівництва НАЗК та має триватинабір інших співробітників".

  Наголошується, що це також означає, що "система електронних декларацій має бути запущена якнайшвидше, а агенція має отримати можливість перевіряти не лише ці, але й старі декларації держслужбовців. І незалежно від того, коли буде завершено с створення системи електронних декларацій, лишається чинним зобов’язання української влади про перевірку вже існуючих, паперових декларацій".

  В представництві ЄС також додали, що досі чекають роз’яснень української сторони щодо того, що відбулося.

  Теги : МЗС ЄС Україна НАЗК держслужбовці бюджет-2016
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів