Єрофеєв заявляє, що його катували

  19 Листопада, 2015 19:30
  Російський військовий продовжує в суді себе виправдовувати.

  Капітан спецназу Генерального розвідувального управління ГШ РФ Євген Єрофеєв на сьогоднішньому судовому засіданні заявив про тортури проти себе.

  Єрофеєв на засіданні суду розповів, що на допитах в СБУ його катували українські слідчі. Капітан ГРУ зазначив, що на відео, які були демонстровані СБУ, були паузи, під час яких проти нього вживали тиск та тортури.

  Також росіянин зазначив, що у матеріали справи не було включено відео, на якому він говорить, що є військовослужбовцем бандформування ЛНР.

  Ерофеев заявляет, что его пытали

  Российский военный продолжает в суде себя оправдывать и дистанционуватись от РФ.

  Капитан спецназа Генерального разведывательного управления ГШ РФ Евгений Ерофеев на сегодняшнем судебном заседании заявил о пытках против себя.

  Ерофеев на заседании суда рассказал, что на допросах в СБУ его пытали украинские следователи. Капитан ГРУ отметил, что на видео, которые были демонстрируемые СБУ, были паузы, во время которых против него употребляли давление и пытки.

  Также россиянин отметил, что в материалы дела не было включено видео, на котором он говорит, что является военнослужащим бандформирования ЛНР.

  Теги : Росія ЛНР євген єрофеєв
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів