Епіфаній заявив, що буде підтримувати Зеленського "у конструктивних діях"

  13 Травня, 2019 07:49
  За словами митрополита, на його зустрічі із переможцем президентських виборів обговорювались питання подальшої співпраці.

  Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній заявив, що новообраний президент Володимир Зеленський справив на нього позитивне враження під час їхньої першої особистої зустрічі.

  Про це Епіфаній розповів в інтерв’ю Espreso.tv.

  "Так, я мав першу особисту зустріч з новообраним президентом Володимиром Зеленським. Він на мене справив досить позитивне враження як людина. Він отримав великий вотум довіри українського суспільства, яке багато від нього очікує", – зазначив Епіфаній у відповідь на запитання, чи була його зустріч із Зеленським позитивною.

  За його словами, на зустрічі обговорювались питання подальшої співпраці.

  "Ми говорили про те, що будемо надалі співпрацювати. Ми як Українська церква будемо підтримувати і президента, і українську державу в конструктивних діях. В усьому, що буде стосуватися єдності і розбудови Української держави, ми будемо працювати як партнери. Я вірю, що ми надалі будемо робити все задля того, щоб ці стосунки зберігалися добрими", – додав предстоятель ПЦУ.

  Нагадаємо, раніше митрополит Епіфаній привітав новообраного президента України Володимира Зеленського і побажав мудрості, сили й наснаги у відповідальному служінні українському народу.

  Теги : Володимир Зеленський митрополит Епіфаній ПЦУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів