Єлісєєв: скасування віз для України реальне вже у 2016 році

  25 Червня, 2015 11:44
  Представник України при ЄС переконаний щодо можливості візової лібералізації в наступному році.

  Костянтин Єлісеєв, представник України при Європейському Союзі, заявив про цілком реальну можливість скасування віз для українських громадян вже у 2016 році.

  Про це він сказав у інтерв’ю Радіо Свобода.

  "Сьогодні ситуація виглядає досить позитивно і обнадійливо. Я хотів би вам ще раз підтвердити, що дійсно скасування віз для громадян України є цілком реальною можливістю вже у 2016 році. Більше того, ми приблизно знаємо вже майже до місяця, коли це може відбутися, але я б не хотів забігати наперед", – зазначив Єлісєєв.

  Він підкреслив, що політичні перепони з боку ЄС на шляху до скасування візового режиму вже усунено, однак незадовільним є рівень виконання українськими міністерствами та відомствами низки критеріїв в рамках Плану дій щодо візової лібералізації.

  Єлісеєв наголошує на важливості посилення роботи національних органів у сфері боротьби з корупцією, необхідності покращення технічного стан пунктів пропуску на кордоні та об’єднання наших прикордонних баз даних з базою даних Інтерполу.

  Нагадаємо, остання доповідь Єврокомісії щодо стану виконання Україною ПДВЛ має бути оприлюднена до 15 грудня 2015 року. Після чого може рекомендувати Європарламенту і Раді ЄС ухвалити рішення про надання Україні безвізового режиму.

  Теги : безвізовий режим Євросоюз Єврокомісія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів