Екстрадиція Саакашвілі стане політичним самогубством Порошенка – нардеп

  7 Вересня, 2017 17:46
  До того ж, вважає Чумак, зробивши це, Порошенко зіпсує відносини зі світовими політиками, які підтримують його в боротьбі з Путіним.

  Видавши Грузії екс-главу Одеської облдержадміністрації, лідера "Руху нових сил" Михайла Саакашвілі, президент Петро Порошенко скоїть політичне самогубство.

  Таку думку в ефірі одного із телеканалів висловив народний депутат, заступник голови антикорупційного комітету Верховної Ради Віктор Чумак.

  За його словами, Саакашвілі має всі міжнародні законодавчі підстави вільно в’їхати в Україну. Нардеп нагадав, що політик наразі вільно їздить з українським паспортом країнами Євросоюзу й там ніхто не ставить під сумнів його право на пересування через кордони.

  Також Чумак зазначив, що запит про екстрадицію прокуратура Грузії робили майже у всі країни, однак там відповідали, що це є політичним переслідуванням. До того ж, зауважує нардеп, і Генпрокуратура України вже двічі відмовляла Грузії, оскільки теж вбачала в цьому  політичне переслідування.

  Чумак сумнівається, що влада зважиться на такий крок й екстрадує Саакашвілі, адже це поставить хрест на гарних відносинах із політиками, які є опорою України в підтриманні антиросійської коаліції.

  "Я не думаю, що присутність Михайла Саакашвілі є важливішою для Порошенка, ніж гарні відносини з половиною світу та політиками, які підтримають його у важкій боротьбі з Путіним. Тому тут має спрацювати логіка і здоровий глузд, а не особисті амбіції Порошенка", – вважає нардеп.

  Раніше повідомлялося, що прикордонники будуть посилено патрулювати кордон у день приїзду Михайла Саакашвілі до України, який очікується 10 вересня.

  Теги : Порошенко Грузія Саакашвілі екстрадиція Петро Порошенко Віктор Чумак
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів