Експортом української зброї займатиметься соратник кума Путіна

  15 Грудня, 2016 15:02
  Керівником держпідприємства "Промоборонекспорт" став член партії СДПУ(о) Олександр Вальков.

  Підприємство "Промоборонекспорт", що входить до складу держконцерну "Укроборонпром", віддали на відкуп керівнику одеського обкому СДПУ (о), багаторічним главою якої був кум президента РФ Віктор Медведчук, повідомляє видання "Олігарх".

  Йдеться про одесита Олександра Валькова, який нещодавно став виконувачем обов’язків глави "Промоборонекспорту", і, за даними видання, має всі шанси закріпитися на цій посаді як повноцінний очільник держпідприємства.

  Вальков є співвласником компанії "Пласти-Ко", яка займається будівництвом причальних систем. У 2004 р він вступив у партію СДПУ (о), яку на той час очолював Віктор Медведчук. Наразі Вальков є членом політради партії.

  "Промоборонекспорт" є дочірньою структурою "Укрспецекспорту", до функцій якого входить, зокрема, експорт зброї. "Укрспецекспорт" має ще одне дочірнє підприємство – "Спецтехноекспорт", яке очолює інший виходець із Одеси – Павло Барбул.

  Генеральним ж директором "Укроборонпрому" є Роман Романов – торговець автомобілями з Херсона, який керував регіональним штабом Петра Порошенка на виборах президента.

  Якщо "експортний" напрям дістався одеситам, то "виробничий" – херсонцям. Наглядає ж за цим господарством наближений до президента Порошенка Олег Гладковський (Свинарчук), який є першим заступником секретаря РНБО і за сумісництвом главою міжвідомчої комісії з політики військово-технічної співпраці та експортного контролю.

  Теги : Путін Укроборонпром Укрспецекспорт Медведчук Промоборонекспорт експорт зброї
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів