"Експеримент не вдався!": Рада хоче скасувати закон, який дозволив Луценку очолити ГПУ

  19 Липня, 2017 14:29
  Ухвалення законопроекту не передбачає автоматичного звільнення Луценка, але убереже нардепів від подібних помилок.

  Фракція "Радикальної партії" на чолі з її лідером Олегом Ляшком підготувала й подала на розгляд Верховної Ради проект закону про скасування змін до законодавства, завдяки котрим Юрій Луценко зміг посісти посаду генерального прокурора.

  Про це повідомив нардеп-"радикал" Ігор Мосійчук на своїй сторінці у Facebook.

  "Експеримент не вдався!!! Вважаємо, що експеремент з призначенням Генеральним прокурором особи без юридичної освіти не вдався!", – написав депутат.

  Саме тому, наголошує Мосійчук, нардепи від "Радикальної партії" зареєстрували в парламенті законопроект про скасування змін, що дозволили Луценку, котрий не має юридичної освіти, стати генпрокурором.

  Нардеп зазначає, що ухвалення законопроекту не передбачає автоматичного звільнення Луценка із посади глави ГПУ, адже законодавство не має зворотної сили, але, за словами Мосійчука, не дозволить парламенту в майбутньому припуститися подібних помилок.

  Як відомо, закон, який відкрив Юрію Луценку шлях до крісла генпрокурора, всього за один день, 12 травня 2016 року, був ухвалений у першому читанні та в цілому, підписаний президентом, а також опублікований в офіційних виданнях.

  Теги : ГПУ Верховна Рада ігор мосійчук Радикальна партія Юрій Луценко генпрокурор
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів