Амністією АТОшників займеться екс-регіонал Мірошниченко

  10 Жовтня, 2016 13:20
  Депутати не можуть розтлумачити пропозиції президента до закону про амністію, тому створили робочу групу.
  Юрій Мірошниченко
  Юрій Мірошниченко

  У парламенті створять робочу групу для опрацювання пропозицій президента Петра Порошенка до закону про амністію-2016, а очолить її нардеп від "Опозиційного блоку", колишній "регіонал" Юрій Мірошниченко.

  Про це інформує управління апарату Верховної Ради.

  Зазначається, що парламентський комітет із питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянув пропозиції президента до цього закону, однак виникла необхідність чіткого формулювання тексту змін, запропонованих головою держави.

  Документ передбачає амністію для найбільш вразливих категорій засуджених: вагітних, неповнолітніх, інвалідів, пенсіонерів, ветеранів війни, бійців АТО та учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Передбачено звільнення від відбування покарання на гауптвахті військових, засуджених за злочини невеликої та середньої тяжкості.

  Нагадаємо, Верховна Рада прийняла закон про амністію 7 липня, однак президент повернув його депутатам зі своїми зауваженнями для повторного розгляду.

  Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів пропонує заборонити застосування "закону Савченко" до засуджених за тяжкі та особливо тяжкі злочини.

  Теги : Верховна Рада Мірошниченко Юрій закон про амністію
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів