Екс-президент Європарламенту реформуватиме Верховну Раду

  8 Вересня, 2015 12:47
  Пет Кокс очолив місію з реформування українського парламенту.
  Екс-президент Європарламенту Пет Кокс
  Фото: PHL
  Екс-президент Європарламенту Пет Кокс

  Колишній президент Європарламенту, нинішній керівник місії ЄП з оцінки потреб, яка підготує "дорожню карту" реформ українського парламенту, Пет Кокс очолив місію з реформування Верховної Ради України.

  Про це Кокс заявив під час спільного брифінгу з головою ВР Володимиром Гройсманом.

  Спікер українського парламенту зазначив, що Пет Кокс сьогодні очолив технічну місію оцінки потреб в реформі Верховної Ради України на виконання меморандуму, який було підписано президентом Європарламенту Мартіном Шульцем.

  У свою чергу, Кокс розповів, що очолювана ним місія на цьому тижні планує вивчити побажання і бачення українських парламентаріїв щодо необхідних, на їхню думку, трансформацій. Він звернувся до них "якомога більше посприяти реформі".

  Кокс також заявив, що для виконання цього завдання потрібен консенсус, а не змагання. "Наступні кілька тижнів і місяців ми повинні розглядати цю справу як політичну можливість, а не як політичний футбол".

  За результатами роботи місії буде представлений відкритий для громадськості звіт, відзначив Кокс. Гройсман висловив упевненість, що буде створено спільний план дій.
  Теги : реформи Верховна Рада європарламент Пет Кокс
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів