Екс-правління "ПриватБанку": Гонтарева робила все, аби знищити наш банк

  22 Грудня, 2016 17:14
  Від політики глави НБУ виграють тільки російські банки, вважають колишні "приватівці".

  Колишнє правління "ПриватБанку" зробило першу офіційну заяву щодо націоналізації фінустанови.

  Розширений коментар опублікувала "Українська правда".

  Своє мовчання протягом останнього тижня екс-менеджмент банку пояснює небажанням створювати паніку серед клієнтів та сердити НБУ.

  Також наводиться точка зору на причини того, що сталося з "ПриватБанком". Називаються п'ять основних "постулатів", які призвели до сьогоднішнього стану справ.

  "Постулат 1. "Дірка 148 млрд" утворилася не в результаті виведення грошей, а різкої та, як ми вважаємо, невиправданої зміни правил гри від НБУ.
  Постулат 2. Українські компанії погано обслуговують кредити тому, що в країні криза, а не тому, що вони з кимось пов'язані.
  Постулат 3. НБУ скасував міжнародні стандарти визначення пов'язаних осіб та почав відносити до пов'язаних осіб усіх підряд.
  Постулат 4. НБУ використовував рефінансування, видане ПриватБанку на покриття відтоку депозитів, як інструмент тиску.
  Постулат 5. Держава ініціювала низку інформаційних атак, які призводили до паніки серед наших клієнтів."

  Головною причиною націоналізації називається цілеспрямована політика Гонтаревої зі знищення банку. Сюди екс-правління "ПриватБанку" відносить і вороже ставлення глави НБУ до Ігоря Коломойського:

  "Важливу роль зіграло особисте ставлення Гонтаревої до Ігоря Коломойського. По Києву ходять легенди про те, як сильно вона його ненавидить, і як вона давала зрозуміти, що готова на все, аби зруйнувати його бізнес."

  Окремо представники націоналізованого "ПриватБанку" підкреслюють той факт, що від політики НБУ виграли банки з російським капіталом. За їх твердженням, з моменту початку війни проти Росії частка капіталу російських банків збільшилася майже в два рази.

  Слід зазначити, що отримати коментар Ігоря Коломойського не вдалося. Однак посилання на статтю дав у своєму Facebook екс-директор IT-департаменту банку Дмитро Дубілет.

  Теги : Коломойський Приватбанк нбу націоналізація гонтарева російські банки
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів