Економіст: Підвищення зарплат українцям – з барського плеча Порошенка

  27 Жовтня, 2016 18:16
  Через збільшену "мінімалку" в Україні зростуть ціни на продукти.

  Анонсоване урядом підвищення заробітної платні спровокує зростання цін на продукти, а також девальвацію гривні.

  Про це на прес-конференції на тему "Підвищення мінімальної зарплати: реальні наміри чи популізм уряду Гройсмана?" заявила економічний експерт Олена Сльозко, передає кореспондент UA1.

  "Можна спрогнозувати, що підвищення вартості споживчого кошика вплине на зростання цін. Курс підвищиться більше ніж на 27 гривень за долар. Інфляція може піднятися до 17%", – стверджує Сльозко.

  Своюєю чергою, керівник "Публічного аудиту" Максим Гольдарб заявив про те, що підвищення мінімальної заробітної плати призведе до інфляції, або гіперінфляції.

  "В соціальній політиці провал. Президенту потрібні вибори – у нього проблеми з коаліцією. Коаліція скоро почне голосувати проти Порошенка. Йому потрібно переформатувати парламент. З чим вони  підуть на вибори? Значить, щось потрібно зробити для соціальної сфери. Щось красиве та барське – нагодувати український народ хоча б трохи", – заявив Гольдарб.

  Як повідомлялося раніше, підвищення мінімальної зарплатні призведе до збільшення розміру податків для фізичних осіб-підприємців, скорочення робочих місць та зменшення кількості громадян, які матимуть право на субсидію від держави.

   

  Теги : інфляція вибори Петро Порошенко зростання вартості мінімальна зарплата Володимир Гройсман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів