Єгор Соболєв здасть свій дипломатичний паспорт

  12 Листопада, 2015 22:31
  Це рішення він прийняв після сьогоднішнього плідного дня Ради.
  Єгор Соболєв
  Єгор Соболєв

  Голова комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції, депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв заявив, що завтра здасть свій дипломатичний паспорт.

  Про це він написав на своїй сторінці у Facebook і мотивував своє рішення – щоб українці "більше вірили в справу".

  Він також розповів про ухвалені сьогодні Радою важливі закони, зокрема про створення Державного бюро розслідувань та про мораторій на перевірки бізнесу. Щодо "антидискримінаційного закону", за який він виступав проти, написав, що "Самопоміч" таки проголосувала "за", як тільки було ухвалене рішення про спеціальну процедуру голосування.

  "Тепер пропоную всім Фейсбуком сконцентруватися на вимогах створити справжнє слідство, обвинувачення та суди. Без них жоден закон не буде діяти. А встановлення законності є ключом для скасування віз для нас. І взагалі переходу до нормального життя в Україні. Ще - щоб ви більше вірили в справу, я завтра здам свій дипломатичний паспорт" – написав Соболєв.

  Як повідомлялось, Рада сьогодні нарешті прийняла скандальну поправку до Трудового кодексу, що забороняє дискримінацію у сфері праці за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Цей закон був необхідним для виконання Україною Плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС.

  Теги : Верховна Рада єгор соболєв дипломатичний паспорт
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів