Джемілєв: треба обірвати всі нитки з Росією

  23 Листопада, 2015 08:50
  Лідер кримськотатарського народу не розуміє політики держави, яка у стані війни забезпечує окупанта.
  Мустафа Джемілєв
  Фото з відкритих джерел
  Мустафа Джемілєв

  Україна має припинити міжнародні економічні відносини з Росією. Вона може собі це дозволити, а не забезпечувати всім необхідним окупанта.

  Про це заявив народний депутат від "БПП", лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв в інтерв'ю Ліга.net, коментуючи ситуацію з енергоблокадою Криму.

  Він припустив, що у відповідь на енергоблокаду анексованого Криму Росія може ввести чергові торгові обмеження, проте вихід знайти можна.

  "Вони вже не відвантажують нам антрацит. Нам буде дорожче, але ми все-таки можемо купувати його в ПАР. Проте нам поступово треба перебудовуватися і обривати всі нитки з Росією. А цьому будуть дуже пручатися всі наші олігархи і політики, які зав'язані своїм бізнесом з Росією", - заявив Джемілєв.

  Він наголосив, що переговори щодо відновлення постачань електроенергії в Крим можливі лише після звільнення українських політичних в'язнів на окупованому півострові та в Росії.

  Окрім того, Джемілєв не розуміє "безглуздого договору", згідно якого "Укренерго" поставляє електроенергію в окупований Крим. На його думку, так як Крим має в ній потребу, треба було навпаки підняти ціну у 10-20 разів. Для України збитки цієї ціни складають приблизно 91-94 млн грн. І головне: договір підписали з людиною, яка перебуває у нас в розшуку за держраду, -  директорм Крименерго Віктором Плакидою. А на це чомусь "закрили очі".

  Лідер кримськотатарського народу також розповів про позицію Порошенка з цього приводу. За його словами, президент думає, що "трохи накладно" повністю розірвати торговельні відносини з Росією. Щодо енергоблокади досі немає чіткого рішення, а щодо продуктової – Кабмін має визначити перелік товарів, які можна буде пропускати в Крим та в якому об’ємі.

  Теги : Крим Росія Мустафа Джемілєв Громадянська блокада Криму енергоблокада
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів