Дві третини топ-чиновників знято з розшуку за генпрокурора Луценка – нардеп

  24 Травня, 2018 21:58
  Міжнародний розшук посадовців Януковича активно скасовувався, хоч, зауважує Соболєв, подання готувалися іншими прокурорами.

  Дві третини топ-чиновників були зняті з міжнародного розшуку за час перебування Юрія Луценка на посаді генерального прокурора України.

  Про це заявив народний депутат від "Батьківщини" Сергій Соболєв в ефірі телеканалу ZIK.

  "Я проаналізував, за яких генеральних прокурорів відбулося зняття з міжнародного розшуку топ-чиновників. Мене ця цифра вразила. Якщо брати ключових посадовців, то 2/3 із них були зняті з розшуку при генпрокуророві Луценку", – розповів Соболєв.

  За його словами, це сталося попри те, що подання готувалися іншими прокурорами, і всі обставини надавалися. Тоді ці високопосадовці, зауважує Соболєв, чомусь підлягали розшуку, а от саме за Луценка їх почали знімати один за одним.  "Я розумію, що минає багато часу, коли прокуратура мала надати доказову базу, а не лише базу з емоціями. Але сам факт залишається фактом, коли серед цих топ-посадовців ми бачимо практично всіх перших осіб в оточенні Януковича – від міністрів, глав адміністрацій, то розумієш, що, можливо, це система", – додав нардеп.

  Нагадаємо, генеральний прокурор Юрій Луценко за допомогою ООН таки отримав американську візу, дію котрої США йому раніше припинили.

  Теги : Янукович Юрій Луценко сергій соболєв міжнародний розшук «сім'я» Януковича
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів