Дружина правої руки Ляшка продала незадекларовану квартиру в анексованому Криму

  27 Березня, 2019 17:28
  Матір колишнього помічника Ляшка має бізнес в окупованому Криму і російський паспорт.

  Марина Кочарміна – дружина керівника секретаріату "радикалів" Олексія Кочарміна – продала квартиру в окупованому Євпаторії громадянину Росії, сплативши податки в РФ.

  Про це пише Центр протидії корупції.

  Висновки про це зробили завдяки українському та російському реєстру майнових прав, а також з декларації Кочарміна за 2016 та 2017 роки. За 2015 рік у декларації кандидата на посаду голови секретаріату Кочармін ці квартири не вказав.

  Так, 2016 року Кочармін задекларував дві квартири дружини у Євпаторії на 67,5 м2 та 138 м2. З декларації за 2017 рік вони уже зникли, а в доходах було вказано 1,9 млн гривень від продажу нерухомого майна.

  "Однак при відсутності цих квартир у декларації "ляшківця" за 2017 рік, в українському реєстрі майнових прав вони досі записані на Вовкодавець Марину (дівоче прізвище Кочарміної).

  Таким чином, нерухомість продавалась згідно з російським законодавством і податки від її продажу були нараховані окупантам", – пишуть активісти.

  У ЦПК зазначають, що продала квартиру Марина Кочарміна громадянину Росії Пойченку Євгену Вікторовичу, а другу квартиру вона переписала у 2016 році на Вовкодавця Сергія Вікоровича, який нині є директором "Черкаського військового лісництва".

  У 2016 році в декларації Вовкодавець написав, що квартира розташована в Росії, а в 2017 – що в Євпаторії (Україні).

  Однак активісти зауважують ще один факт – матір Кочарміна зареєстрована в окупованому Криму як підприємець і має російський паспорт. У 2018 році вона придбала 11 соток в елітному селищі Козин під Києвом, де за таку ділянку треба віддати 1,35 млн гривень.

  З 2017 року сам Кочармін є керівником секретаріату фракції Ляшка у ВРУ, а у 2015-2016 роках був помічником-консультантом самого Ляшка.

  Ляшко називав Кочарміна своїм генпрокурором у разі обрання президентом.

  Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) закрило справу про незаконне збагачення лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка.

  Теги : корупція Ляшко анексія Криму
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів