Дружина Ковальчука завдяки схемам отримала будинок та землю на Печерську

  30 Березня, 2017 23:12
  Заступник глави Адміністрації президента має заможну дружину.

  Дружина першого заступника глави Адміністрації президента Віталія Ковальчука Олена завдяки оборудкам отримала всього за 78 тис. грн дві земельні ділянки та будинок у Києві на Печерську, вартість яких оцінена в понад 130 млн гривень, повідомили "Схеми".

  Земельні ділянки загальною площею 0,1 гектара та будинок площею 848 квадратних метрів належали бізнесмену Вадиму Блошку. З 2003 року майно перебувало в оренді посольства Греції, а з 2008 року перейшло в заставу в "Банк Форум" під кредит Миколи Блошка, який є батьком екс-власника нерухомості.

  Тимчасова адміністрація "Банку Форум" відмовилася приймати гроші з рахунків Миколи Блошка на оплату кредиту, і продала його за 47 млн грн ТОВ "Ратіо Інвест".

  Новий власник кредиту 29 жовтня 2016 року звернувся до нотаріуса в Дніпрі з проханням зареєструвати продаж ділянок і будинку Вадима Блошка фірмі "Каунт-Про". Але нотаріус відмовив компанії "Ратіо Інвест" оскільки будинок не перебував у їх власності і на майно були накладені судові заборони.

  Після відмови "Ратіо Інвест" звернулася до Бабушкінського суду Дніпра, і суддя на прізвисько Шевцова зобов’язала нотаріуса зареєструвати продаж майна фірмі "Каунт-Про". При цьому Блошка на суд не запросили.

  Через місяць після купівлі будинку, компанія ТОВ "Каунт-Про" перейшла під контроль дружини першого заступника глави АП Олени Ковальчук. При цьому дружина посадовця отримала будинок за суттєво нижчу вартість – 78 тис. грн.

  За словами юриста Богдана Боровика, ланцюжок операцій Олени Ковальчук нагадує схему із захоплення майна.

  Зазначимо, що Мінюст видав наказ від 15 лютого 2017 року про скасування рішень про перереєстрацію майна на ТОВ "Каунт-Про". Цей наказ досі не виконано, і його оскаржують в кількох затяжних судових процесах.

  Теги : Адміністрація Президента рейдерське захоплення Віталій Ковальчук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів