Дружина Авакова купила у дружини Княжицького ліцензію "Еспресо ТБ"

  1 Листопада, 2016 12:04
  Інна Авакова взяла в кредит у Лариси Княжицької 5 мільйонів для покупки цифрової ліцензії "Еспресо ТБ" у неї ж.

  Дружина глави МВС Арсена Авакова, згідно з його е-декларацією, взяла в кредит 5,05 млн гривень у компанії, що володіє супутниковою ліцензією телеканалу "Еспресо" для покупки компанії "Астра фінанс", яка володіє цифровою ліцензією телеканалу.

  Наголосимо: кредит був узятий 2 роки тому – 31 жовтня 2014 року, – коли у "Еспресо" вже була цифрова ліцензія (офіційно дозвіл був оформлений у вересні 2014 року – ред.).

  Разом з тим, Інна Авакова не фігурує в структурі власності телеканалу: супутникова ліцензія "Еспресо" записана на Ларису Княжицьку (99%, дружина нардепа Миколи Княжицького, який рейдерським способом захопив телеканал ТВі, створивши згодом на його базі "Еспресо", до власників якого зараховують також самого Авакова – ред.) і нардепа від БПП Вадима Денисенка (1%).

  Така ж ситуація, підкреслимо, і з цифровою ліцензією, власницею якої – через "Астра фінанс" – є Лариса Княжицька (30%) і компанія "Новини ТВ" (70%).

  Зазначимо: саме Княжицька є бенефіціаром всіх трьох компаній.

  При цьому в декларації чоловіка Інна Авакова числиться бенефіціаром харківського телеканалу АТН. Однак подружжя не вказало себе власниками харківського телеканалу "А/ТВК", який ретранслює на аналогової частоті в Харкові 14,5 годин (60,4%) на добу ефіру "Еспресо", а в решту часу показує місцеві новини виробництва АТН.

  Крім того, підкреслимо: в декларації Авакова не вказано, що за 2 роки його дружина погасило хоча б частину кредиту.

  Теги : Арсен Аваков княжицький еспресо TV
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів