Друг Авакова – "перевертень у погонах"

  15 Листопада, 2016 16:08
  Заступник голови Нацполіції в Харківській області причетний до багатьох тяжких злочинів.

  Призначений міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим заступник начальника Головного управління Національної поліції Харківської області Микола Черьомухін причетний до організації тортур, вбивств і підтримки різних злочинних авторитетів.

  Про це на своїй сторінці в Facebook пише волонтер Роман Синіцин.

   

  Волонтер нагадує про журналістське розслідування 2005 року, в якому наводилися докази того, що Черьомухін – один з так званих "перевертнів у погонах". Також вказувалося на три громадянства міліціонера – українське, польське і чеське.

  Після публікації Черьомухін зник і з'явився в 2014-му вже як радник міністра Авакова. Пізніше його було призначено заступником начальника главку Харківської області.

  За словами Синіцина, Черьомухін має тісні зв'язки з главою МВС Аваковим з 2000-х років, а також "дружньо-діловий зв'язок" з убитим лідером "Оплоту" Євгеном Жиліним.

  "Атестацію Коля, за моїми данними, не пройшов. На першій співбесіді був, комісія направила на поліграф і… все. Правда враховуючи дірявий Наказ 1465 про атестацію і відвертий саботаж ментівських кадровиків – Коля може залишатись на посаді у такому статусі скільки завгодно. Або можливо уже "домучив" атестацію у якійсь "тринадцятій комісії", – пише волонтер.

  Окремо підкреслюється той факт, що наразі на Черьомухіну "замкнуто всі спецпідрозділи регіону".

  "Реформи Авакова. Моя Нова Поліція. Ага. Запліснявілого старого мокрушніка в крісло замначальніка області. І всім пох", – резюмує Синіцин.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося про запропоновані Аваковим розширення повноважень поліцейських, які передбачають застосування шокера практично за найменшої підозри у правопорушенні.

  Теги : кримінал корупція МВС Арсен Аваков призначення злочин Харківська область національна поліція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів