"Доводиться одному розповідати про це злочинне кодло" – Онищенко пообіцяв компромат на Ситника

  25 Квiтня, 2018 21:30
  Нардеп-утікач обіцяє оприлюднити викривальний матеріал про те, як глава НАБУ фабрикує справи.

  Народний депутат Олександр Онищенко заявив, що готує викривальний матеріал щодо директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника.

  Таким чином нардеп відреагував на своїй сторінці у Facebook на заяву глави НАБУ щодо оприлюднених ним аудіозаписів.

  Йдеться, зокрема, про те, що Ситник не почув на "плівках Онищенка" ніяких конкретних фактів порушення закону, а переговори з нардепом щодо надання конкретної інформації про корупційну діяльність президента Петра Порошенка назвав безрезультатними.

  За словами Онищенка, глава НАБУ взагалі не говорив з ним про ці записи. При цьому він порадив Ситнику організувати свою фірму з піару, оскільки у нього це добре виходить.

  "До речі, готую один матеріал по Ситнику і як він веде кримінальні справи. Як фабрикує і вмовляє фальсифікувати. Опублікую наступного тижня. Доводиться одному розповідати про все це злочинне кодло", – додав нардеп-утікач.

  Як відомо, нардеп Олександр Онищенко висловив згоду передати на експертизу Національному антикорупційному бюро аудіозаписи про "договірняки" президента Петра Порошенка щодо участі в злочинній схемі екс-міністра екології Миколи Злочевського.

  Теги : Артем Ситник НАБУ олександр онищенко компромат плівки Онищенка
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів