Допомога на мільярд: ЄС назвав умови, за яких Україна отримає перший транш

  1 Жовтня, 2018 15:50
  Отримання Україною достатнього зовнішнього фінансування, наголосили в ЄС, передусім залежить від МВФ.

  Україна зможе отримати цього року перший транш нової макрофінансової допомоги від Євросоюзу після того, як підпише меморандум про умови надання коштів.

  Про це сказала заступник гендиректора Генерального директорату з питань політики сусідства та переговорів з розширення Єврокомісії Катаріна Матернова, пише УНІАН.

  Вона очікує, що місія Міжнародного валютного фонду успішно завершить роботу щодо України і зможе представити нову програму, яка перебуває у процесі підготовки, своїй Раді директорів для схвалення.

  "Також ми матимемо змогу схвалити перший транш (у рамках програми макрофінансової допомоги Євросоюзу в розмірі 1 млрд євро – ред.) і виділити його", – сказала Матернова.

  Крім того, вона висловила сподівання, що відбудеться приватизація й Україна зможе успішно здійснювати продаж окремих підприємств на прозорих аукціонах, адже це створить можливості для надходження інвестицій.

  Нагадаємо, 14 вересня Україна та Євросоюз підписали меморандум про взаєморозуміння та кредитну угоду про надання 4-ї програми макрофінансової допомоги на 1 млрд євро.

  Теги : транш фінансова допомога ЄС меморандум
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів