Допит Мельничука в ГПУ: грошова застава "не в правовому полі"

  10 Червня, 2015 13:45
  Генпрокуратура вимагатиме грошову заставу від Мельничука, однак його юристи побачили "штучність" підстав для обрання запобіжного заходу.
  Фото з відкритих джерел

  Генеральна прокуратура України обрала запобіжний захід нардепу Сергію Мельничуку у вигляді грошової застави. Водночас, як запевняють адвокати депутата, ГПУ не надала жодного документу, який би свідчив про зняття Радою депутатської недоторканності з Мельничука та дозвіл на притягнення його до кримінальної відповідальності.

  Про це журналістам повідомили сам Мельничук та його адвокати після відвідування Генпрокуратури.

  За їхніми словами, слідчі ГПУ не надали документа з печаткою Верховної Ради, який би свідчив, що з Мельничука таки зняли депутатську недоторканність. А відтак – усі дії щодо провадження проти Мельничука не лежать у правовому полі, вважають адвокати. Сам Мельничук за такої ситуації вважає себе народним депутатом, з якого не зняли депутатську недоторканність.

  Також адвокати розповіли, що слідчий не вручив Мельничуку повідомлення про підозру або повістку на судове засідання з обрання запобіжного заходу. Натомість було вручене клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді застави. Однак захисники побачили в цьому штучні підстави та вважають неправдивими звинувачення в ухилянні Мельничука від слідства. Проте саме це стало підставою для обрання запобіжного заходу.

  Захисники жаліються, що сума застави зависока - кількасот тисяч гривень. З огляду на офіційні доходи Мельничука (за півроку заробив 38 тис. 676 грн), застава є "несправедливою", кажуть юристи.

  Сам підозрюваний Сергій Мельничук заявив, що він готовий прийти до суду для обрання йому запобіжного заходу.

  Нагадаємо, ГПУ внесла подання у Верховну Раду про зняття депутатської недоторканності з Сергія Мельничука. Його підозрюють в організації збройної банди. 3 червня Рада таки зняла з нього недоторканність, однак не дала згоди на його затримання чи арешт.

  Як повідомлялось, Мельничук ігнорував повістки ГПУ

  Теги : ГПУ застава мельничук допит
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів