Добровольці батальйону ім. Дудаєва просять їх легалізувати

  21 Квiтня, 2015 22:27
  Наразі йдеться про легалізацію хоча б громадян України, які вже пройшли перевірки і відповідають усім вимогам для служби в структурі МВС.

  Бійці добровольчого батальйону ім. Джохара Дудаєва просять керівництво МВС України зарахувати їх окремою ротою до складу батальйону "Золоті ворота".

  Відповідне звернення до глави МВС Арсена Авакова на прес-конференції озвучила прес-офіцер міжнародного миротворчого батальйону ім. Джохара Дудаєва Аміна Окуєва.

  За словами Окуєвої, яка сама вже легалізувалася в МВС і має звання лейтенанта міліції, наразі йдеться про легалізацію хоча б громадян України, які вже пройшли перевірки і відповідають встановленим вимогам для служби в структурі МВС.

  Зі свого боку, командир батальйону "Золоті ворота" з позивним "Борзий" зазначив, що вони чекають добровольців з цього батальйону, проте в "управлінні кадрів МВС", очевидно, інша думка. При цьому він наголосив, що голова МВС Аваков схвалює цей процес.

  Як відомо, Окуєва є цивільною дружиною колишнього обвинуваченого в організації теракту проти президента Росії Володимира Путіна Адама Осмаєва, який після загибелі Мунаєва очолив міжнародний миротворчий батальйон ім. Джохара Дудаєва.

  Теги : МВС батальйон добровольці легалізація
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів