Добродомов та Соболєв судитимуться з Пашинським у четвер

  16 Червня, 2015 12:16
  Депутати-"антикорупційники", які звинуватили Пашинського в корупційних схемах із нафтопродуктами, отримали від нього повістки в суд.
  Сергій Пашинський
  Фото з відкритих джерел
  Сергій Пашинський

  Нардепу від "Блоку Петра Порошенка" Дмитру Добродомову прийшла повістка в суд від позивача нардепа з "Народного фронту" Сергія Пашинського. Судове засідання відбудеться у четвер о 15.30 в Печерському районному суді Києва. Про це у коментарі UA1 розповів Добродомов.

  Така ж повістка з суду прийшла учора й нардепу  від "Батьківщини" Сергію Соболєву. Він разом з Добродомовим звинуватили Пашинського у оборудці з нафтопродуктами. Корупційна схема, за словами Добродомова, полягала у незаконному вивезені нафтопродуктів, які у результаті фальсифікації були фіктивно переведені у стан неякісних та зіпсованих рідин. Матеріали по цій оборудці, які отримали депутати від правоохоронців у неофіційний спосіб передали до Генпрокуратури.

  "У п'ятницю голова СБУ Валентин Наливайченко підтвердив, що кримінальні справи таки існують, що вони дивним чином в МВС були закриті. Паралельно Служба безпеки передала матеріали в Генпрокуратуру. Наше завдання, щоб слідство по цій справі проводилось. Нафтопродукти були продані за заниженими цінами. Деякі взагалі вивезені в невідомому напрямку. І невідомо де ці гроші, і де ці нафтопродукти. Завдання слідства з'ясувати, де нафтопродукти і на якій підставі були продані, за які гроші, і куди вони зникли, і хто в цьому брав участь. Головне завдання, щоб цю справу не закрили, як була закрита в МВС. Вона була порушена і дивним чином закрита. Зараз розслідування відновили, завдяки публічності. Якщо злочину не було, то поясніть де нафта, або де гроші. Якщо злочин був, то скажіть хто це зробив", - розповів Добродомов.

  Нардеп  зазначив, що у справі фігурує Сергій Тищенко, колишній заступник Авакова Віталій Сакал. Добродомов пояснив, що йдеться про розкрадання 700 тисяч тонн нафтопродуктів вартістю 19-20 тис. грн. за тонну.

  Зазначимо, що на звинувачення нардепів Пашинський подав до суду. У повістці йдеться про захист честі, гідності та ділової репутації.


  Фото: UA1

  Теги : корупція суд нафтопродукти сергій пашинський Дмитро Добродомов єгор соболєв
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів