Добродомов: Пашинський має скласти депутатський мандат

  4 Липня, 2016 13:01
  Чи виконає Пашинський свою обіцянку, яку дав рік тому?

  Депутат від "Народного фронту" Сергій Пашинський програв у Печерському суді ініційовану ним самим справу щодо "захисту честі, гідності та ділової репутації". Позов нардепа було спрямовано проти секретаря Комітету з протидії корупції Дмитра Добродомова та народного депутата Сергія Соболєва, а також проти телеканалу "112 Україна" та ТОВ "Савік Шустер Студія".

  Про це повідомляє Дмитро Добродомов на своїй сторінці у Facebook.

  Пашинського образило оприлюднення інформації про його причетність до зловживання конфіскованими нафтопродуктами Курченка. Йдеться про реалізацію вказаних нафтопродуктів за заниженими цінами та зникнення їх частини як "неякісного продукту". Вигодонабувачем внаслідок цієї брудної оборудки став Сергій Тищенко – бізнес-партнер Пашинського.

  На сторінці опубліковано й рішення суду:

  Водночас, Добродомов нагадує Пашинському його слова:

  "Рік тому, на засіданні нашого Антикорупційного комітету, де розглядалась ця корупційна оборудка, пан Пашинський сказав, що заперечує свою причетність до “нафтопродуктів Курченка”, подає на нас до суду, і в разі свого програшу та доведення його вини – складе свій депутатський мандат".

  Добродомов закликає скандального нардепа виконати обіцянку, адже оборудка з нафтопродуктами Курченка наразі розслідується НАБУ, куди було передано матеріали справи з СБУ та ГПУ.

  Як повідомлялося раніше, конфісковані нафтопродукти Курченка (28 тисяч тонн) було продано за заниженою вартістю та без аукціону. Покупцем виступила фірма "Укройлпродукт", яка є частиною групи компаній "Фактор" підприємця Сергія Тищенка – бізнес-партнера голови комітету Ради з безпеки і оборони Сергія Пашинського.

  Збиток, нанесений держбюджету оцінюється в понад 340 млн гривень.

  Теги : нафтопродукти сергій пашинський мандат Курченко телеканал 112 сергій соболєв Дмитро Добродомов печерський суд Шустер
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів