Добродомов: "Народний фронт" у 2014 році заплатив "Інтеру" 12 млн грн за агітацію

  5 Вересня, 2016 19:21
  Політична сила платила телеканалу за пропагандистські ролики.

  Політична партія “Народний фронт” восени 2014 року заплатила телеканалу “Інтер” 12 млн грн за трансляцію агітаційно-пропагандистських роликів.

  Про це повідомив народний депутат Дмитро Добродомов на своїй сторінці у Facebook у відповідь на звинувачення "Народного фронту" на те, що його прізвище фігурувало у листуванні екс-продюсера телеканалу Марії Столярової.

  За словами нардепа, у 2014 році, починаючи з 30 вересня по 24 жовтня “Народний фронт” перерахував телеканалу “Інтер” понад 12 млн гривень за агітаційні ролики їх партії.

  "Ці данні є у відкритому доступі, їх можна взяти в ЦВК. І тоді креативним продюсером "Інтера" була якраз Марія Столярова, через яку йшли всі агітаційні ролики, у т.ч. і "Народного фронту", – заявив Добродомов.

  Нардеп зазначає, що "партія Яценюка, Авакова і Пашинського" була спонсорами скандального телеканалу, співпрацювавши з ними, і інвестуючи у їх розвиток.

  Добродомов зазначає, що спонсорування Яценюком, Аваковим та Пашинським "Інтера" відбулося у час атаки російських військ на Україну, коли сталася Іловайська трагедія, а волонтери та звичайні українці віддавали останні гроші на допомогу армії.

  "Я теж тоді балотувався як самовисуванець по львівському мажоритарному округу. На відміну від "фронтовиків", у мене не було телевізійної реклами, ані на "Інтері", ані інших центральних телеканалах. Разом із Володею Парасюком ми навіть відмовилися від білбордів на Львівщині, а ці гроші віддали Центру забезпечення армії. Тоді навіть партії "Народний контроль" ще не було - її ми створили лише влітку наступного року", – зазначає нардеп.

  Також Добродомов нагадав, що під час прем'єрства Арсенія Яценюка на "Інтері” виходили "легендарні десятихвилинки”, за випуск яких телеканал теж отримував солідні кошти.

  "І тому “Опозиційний блок”, – структура власників "Інтеру" Льовочкіна-Фірташа, та підконтрольні йому депутати не голосували за відставку Яценюка" – додав нардеп.

  Добродомов зазначив, що на цей момент він на відміну від нардепів з “Народного фронту” не є бажаним гостем на ефірах “Інтера”, оскільки виступав за притягнення Бойка, Фірташа, Бакуліна та інших екс-регіоналів до відповідальності.

  Нардеп додав, що звинувачення політсили в його сторону пролунала з подачі Сергія Пашинського, який обіцяв знищити його за виграний суд щодо розкрадання нафтопродуктів Курченка.

  Теги : Інтер сергій пашинський Народний Фронт Дмитро Добродомов Марія Столярова
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів