До відставки голови СБУ залишилися дні або тижні - Портнов

  14 Червня, 2015 14:46
  Колишній заступник голови Адміністрації Президента за часів Віктора Януковича поділився думками щодо політичної ситуації в Україні.

  Андрій Портнов вважає, що між Президентом Петром Порошенком та головою Служби безпеки України Валентином Наливайченком стався конфлікт.

  Про це він написав у Facebook. 

  О плодах революции.За последние три дня вокруг Службы безопасности Украины произошла целая череда загадочных событий...

  Posted by Андрей Портнов on 14 Июнь 2015 г.


  "Про плоди революції. За останні три дні навколо Служби безпеки України відбулася ціла низка загадкових подій. Спочатку голова спецслужби звільнив за причетність до корупції керівників підрозділів, які борються з цією ж корупцією. Потім голова СБУ в телевізійному ефірі звинуватив вищих посадових осіб держави у приховуванні тяжких злочинів і заявив про причетність керівників Генеральної прокуратури України часів Президента Порошенка до здійснення фіктивних операцій з нафтою в офшорних юрисдикціях, заволодіння чужими нафтобазами та маніпуляціями з кримінальними справами", - написав він".

  Та додав: "До відставки голови спецслужби залишилися дні або тижні; українські правоохоронні органи керуються і координуються з офісу президентської адміністрації і саме там визначають, чи здійснювали вищі посадові особи злочини; всі останні конфлікти між головними учасниками революції засновані на перерозподілі між собою фінансів, активів та природних ресурсів".

  Теги : СБУ Валентин Наливайченко Петро Порошенко Андрій Портнов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів