До бойовиків у Донецьк навідувався Сурков – СБУ

  17 Лютого, 2016 16:51
  Кремлівський куратор приїжджав до окупованого міста заслухати звіти ватажків бойовиків.
  Владислав Сурков
  Фото з відкритих джерел
  Владислав Сурков

  Помічник президента РФ Володимира Путіна Владислав Сурков у вівторок, 16 лютого, відвідав окупований бойовиками Донецьк.

  Як повідомив на брифінгу керівник апарату очільника Служби безпеки України Олександр Ткачук, Росія ретельно приховувала підготовку до цього візиту.

  Він зазначив, що у Донецьку Сурков заслухав звіти від керівників місцевих адміністрацій терористичної організації "ДНР", а також ознайомився з суспільно-політичною, воєнно-політичною та соціально-економічною ситуацією в регіоні.

  Ще одним питанням, яке обговорювалося в ході візиту, була підготовка до так званих виборів на території самопроголошеної "ДНР".

  За словами Ткачука, Сурков також займався кадровими питаннями.

  "За нашими даними, під великим ризиком звільнення перебуває так званий міністр закордонних справ "ДНР" Кофман,  а також керівник адміністрації глави "ДНР" Лещенко і виконувач обов’язків голови адміністрації міста Дебальцевого", – сказав керівник апарату глави СБУ.

  Ткачук зауважив, що, за даними спецслужби, наприкінці січня помічник російського президента з подібною місією перебував і в Луганській області.

  Теги : Росія бойовики сурков Донецьк візит
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів