Дніпропетровська облрада визнала Росію країною-агресором

  27 Травня, 2015 16:22
  А самопроголошені ДНР та ЛНР – терористичними організаціями.

  Депутати Дніпропетровської обласної ради підтримали звернення Верховної Ради України до міжнародних організацій та парламентів держав світу щодо визнання Росії державою-агресором, а ДНР та ЛНР – терористичними організаціями.

  Це рішення підтримали 92 депутати із 103 присутніх.

  У зверненні також містяться певні вимоги до центральних органів влади України. Зокрема, депутати облради вимагають встановити у країні стабільний мир, виконуючи мінські домовленості, провести індексацію пенсій та зарплат з урахуванням рівня інфляції, відмовитися від запланованого підвищення комунальних тарифів, повернути соцгарантії та соцвиплати.

  Депутати облради наголосили, що мають тверду позицію стосовно цілісності України та її демократичного розвитку і вважають за потрібне сприяти впровадженню необхідних для держави змін.

  У Дніпропетровській облдержадміністрації ухвалене рішення сприйняли позитивно. Її очільник Валентин Резніченко нагадав, що понад рік тому Дніпропетровська область першою в Україні засудила федералізацію й однією із перших почала приймати переселенців.

  Теги : Росія країна-агресор облрада Дніпропетровська область
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів