Директор НАБУ заявив про погрози від керівника САП, остання – стосувалася "бурштинової справи"

  10 Липня, 2018 09:36
  За його словами, він постійно отримує доповідні записки від детективів з приводу погроз.

  Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявляє, що детективи отримують погрози від керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, передає "Новое время".

  "Зараз, на жаль, я отримую доповідні записки від детективів, що саме з боку конкретної особи в САП йдуть постійні погрози на їхню адресу", – сказав.

  Він додав, що погрози стосуються дій НАБУ, вчинених в рамках справ, щодо яких були проведені слідчі дії.

  "Я сподіваюся, що рішення буде відповідним, і все це припиниться нарешті. Тому що зараз до мене на пошту приходять доповідні записки від детективів про те, що вони постійно перебувають під погрозами помсти і певної реакції з боку прокурора, головного антикорупційного прокурора", - додав Ситник.  За його словами, остання погроза стосувалася "бурштинової справи".

  "Я взагалі не зрозумів, у чому тут провадження і навіщо так підігравати фігурантам у справі. Нібито там була якась фальсифікація доказів. І це дивно, тому що ці докази перед направленням клопотання до Верховної Ради про зняття недоторканності (з нардепа Борислава Розенблата – ред.) вивчалися, всі записи переслухувалися як детективами, так і прокурорами. Зараз, через вже майже рік, реєструється якесь виробництво, що нібито детектив там щось сфальсифікував, якийсь протокол запису, який було прослухано спільно прокурором і цим детективом. І це справа переводиться в СБУ для розслідування", – зазначив Ситник.

  Нагадаємо, Ситник заявляв, що Холодницький мстить детективам НАБУ за його прослуховування, порушуючи проти них справи.

  Теги : Артем Ситник погрози НАБУ Назар Холодницький САП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів